داچیا (رنو) ساندروی ۲۰۱۷ در نمایشگاه پاریس

sandero-2
داچیا ساندرو برای سال ۲۰۱۷ دستخوش تغییراتی در طراحی خواهد شد که این تغییرات در نمایشگاه ۲۰۱۶ پاریس در معرض دید عموم گذاشته می‌شود.

 sandero-2

به گزارش اخبار خودرو ، در صدر تغییرات اعمال شده چیدمان جدید چراغ جلو با اضافه شدن LED های رانندگی در روز، سپر بازطراحی شده و جلوپنجره برجسته تر را می‌توان نام برد. در عقب فرم چراغ ها تغییر کرده و در داخل مواد بکار رفته و فضاهای ذخیره سازی کاربردی تر اضافه شده است.

ساندرو ۲۰۱۷

همه این تغییرات موجب عضلانی تر شدن ظاهر داچیا ساندرو و نیز نمونه کشیده تر آن لوگان MCV شده است. در حال حاضر این تغییرات را در تنها عکسی که از این محصولات منتشر شده می‌توان دید.

داچیا گفته است در زمان رونمایی از این مدل های جدید در نمایشگاه پاریس از تغییرات بیشتر در پیشرانه نیز رونمایی خواهد شد که شامل موتور جدیدی می‌گردد که توسط کمپانی مادر داچیا، یعنی رنو تولید شده است.

ساندروی به روز شده کماکان با قیمت تنها ۵۹۹۵ پوند به عنوان ارزان ترین خودروی تولید یک شرکت اروپایی شناخته می‌شود که در سال ۲۰۱۷ افزایش قیمت چندانی نداشته است. این خودرو به زودی در ۲۹ سپتامبر در پاریس در معرض دید عموم قرار داده شده و در ماه های آینده وارد بازار فروش خواهد شد.

منبع : autocar

مطالب مشابه

باید بخوانید:   بررسی تویوتا هایلوکس ۲۰۱۶ دیزلی